Hakkımızda

3KA Mobilya2008 yılında kurmuş olduğumuz 3KA Aaron Lynch Youth Jersey Mobilya ve Orman Ürünleri San. ve Dış Tic. LTD. ŞTİ. İkitelli Keresteciler Sitesi 20. Blok’ta, 1200 mt2 kapalı alanda, Aaron Lynch Kids Jersey panel ebatlama, kenar pvc bantlama, egrisel pvc, Ahkello Witherspoon Jersey cnc delik işlemleri, projeli işlerde hızlı, güvenilir, çağdaş, yenilikçi çizgimizde kaliteli üretim […]

Hakkımızda
3KA Mobilya2008 yılında kurmuş olduğumuz 3KA Aaron Lynch Youth Jersey Mobilya ve Orman Ürünleri San. ve Dış Tic. LTD. ŞTİ. İkitelli Keresteciler Sitesi 20. Blok’ta, 1200 mt2 kapalı alanda, Aaron Lynch Kids Jersey panel ebatlama, kenar pvc bantlama, egrisel pvc, Ahkello Witherspoon Jersey cnc delik işlemleri, projeli işlerde hızlı, güvenilir, çağdaş, yenilikçi çizgimizde kaliteli üretim hizmeti vermekteyiz.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

“Misyonumuz ve vizyonumuz ismimizdir” ilkesinden hareketle müşteri Ahkello Witherspoon Authentic Jersey memnuyeti kaliteli hızlı ve uygun fiyatlarla saglıyoruz buda bizim sektörde en önemli ayrıcalığımızdır.

Makina Parkuru